Poisid võistlesid Valtus vabariiklikul rahvaliiga finaalvõistlustel jalgpallis

11. oktoobril osales kooli 6.-9. klassi poiste meeskond Valtus EKSL jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlustel. Ühtegi mängu küll võita ei õnnestunud, kuid ega vastaste elu ka poisid kergeks ei teinud. Võideldi nagu võrdne võrdsega ja mängu viimase sekundini välja. Oma alagrupis saadi viies koht ning üldkokkuvõttes jäädi jagama 9.-10. kohta.

Mängude tulemused:
    Varstu – Virtsu K  0 : 1
    Varstu – Narva Pähklimäe G    0
    Varstu –  Kadrina K  0 : 3
    Varstu – Tartu Hansa K   2 : 4

Võistkonnas mängisid: Armands, Martin, Kristo J, Reinar, Max-Sander, Aigar, Reno, Ander, Aarne, Kermo.

Aitäh poisid! Te olete väga lahe seltskond!

Õpetaja Anne