Huvialaringid

Huviringide tunniplaan 2020/2021. õa (.PDF)

Tasuliste ringide info:

Judo (algajad, edasijõudnud)

Võru Judoklubi Rei

Treener: Ants Tiido

Osalustasu: 20.- /kuu tasuda 10. kuupäevaks

Konto nr:  EE722200001120146652, Swedbank

Selgitus: kuu, lapse nimi

Taotlus huvitegevuse osalustasu toetamiseks (.doc, faililink)

Täita, allkirjastada ja saata aadressil: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., samale aadressile hiljem ka igakuised maksekorralduse koopiad.

Showtants

OÜ  Esteetika- ja Tantsukool

Treening toimub Varstu Kultuurikeskuses

Osalustasu: 20.-/kuu tasuda 10. kuupäevaks

Konto nr: EE412200221011352678, Swedbank

Selgitus: kuu, lapse nimi

Tennis

MTÜ Tenniseklubi VSOP

Treener: Urmas Tali

Osalustasu: 15.-/kuu tasuda 10. kuupäevaks

Konto nr: EE554204278616488805, Coop Pank

Selgitus: ala nimetus, kuu, lapse nimi

Võrkpall

Treener: Urmas Tali

Osalustasu: 15.-/kuu tasuda 10. kuupäevaks

Konto nr: EE554204278616488805, Coop Pank

Selgitus: ala nimetus, kuu, lapse nimi

Taotlus huvitegevuse osalustasu toetamiseks (.doc, faililink)

Rõuge valla poolsest huvihariduse osalustasu toetamisest lapsevanemale loe täpsemalt:

Antsla valla poolsest huvihariduse osalustasu toetamisest lapsevanemale loe täpsemalt:

Eespool toodud eeltäidetud taotlusevormid on koostatud Rõuge valla põhjadega, Antsla valla vastavad vormid on pisut erinevad.