Jaan - meie noor edukas korvpallur!

Jaan Aleksander Pertel osales 17.-19.05 toimunud Tallinn Nord Cup rahvusvahelisel korvpalliturniiril "külalismängijana" Tallinna Kesklinna Korvpalliklubi U13 võistkonnas.
    Alagrupis alistati Lahti Basket ja Viimsi KK, veerandfinaalis tugev Rae/Kiili KK ja poolfinaalis selle aasta Eesti meistrivõistluste põhiturniiri parim, Pärnu Korvpallikool.
    Finaalis tuli vastu tugev Riia Korvpalli Akadeemia East Ball. Tuli vastu võtta kaotus numbritega 42:59. Seda eeskätt tänu lätlaste kiire ja täpse käega tagamängija seitsmele tabavale kolmepunktiviskele!
    Varstu kooli poiss Jaan Aleksander panustas finaalis võistkonna parimana 20 punkti, tabades seejuures kõik talle määratud 5 vabaviset. Ühtlasi tunnistati Jaan meeskonna parimaks ja auhinnakapi riiulile võib asetada karjääri neljanda MVP auhinna.
    Jaan Aleksander käib oma vanema venna Hendrik Jaagu jälgedes!