Lõbus halloweenipäev

21. oktoobri halloweenipäeval nägi kooli saal välja täitsa teistsugune. Väheke veidrad olid ka tegelased, kes koolimajas ringi kõndisid, mõnda ei tundnud lausa äragi. Päris hirmutavad nägid välja ka õpilasesinduse liikmed, kes olidki selle kõige põhjustajateks - kogu koolipere sai võimaluse nende eestvõtmisel ühe tunni jooksul vahvaid liikumismänge mängida.Aitäh teile, Melani, Mia-Loore, Kairit, Reesi, Annika, Merilin! Oli tore päev!
    NB! Koolipäeva viimaste tundide ajal olid needsamad tüdrukud juba täitsa tavaliste koolilaste moodi ja mängisid täiesti tavalises koolisaalis kehalise tunnis võrkpalli.

Ilus oli olla, sest et kole oli möödas!