"Raharöövlid" Varstu Koolis

Novembri esimesel nädalal on Varstu Koolis rahatarkuse teemaline rändnäitus "Raharöövlid", mis on valminud 2023 kevadel toimunud vabariikliku koomiksikonkursi tulemusena.
    Meie koolist osalesid konkursil Kairit, Kärt Evi, Laura Kirke, Lauri, Marian ja Regina õpetaja Aili juhendamisel. Võidutööde hulka meie õpilaste pildid sel korral küll ei jõudnud, kuid näitus on põnev - stendidele trükitud QR-koodide abil saab rahatarkuste kohta lisateadmisi ja lisaks veel lugeda-vaadata lahedaid koomikseid.