Ettelugemisnädalast

Vaheaja-eelsel nädalal toimus koolis ettelugemisnädal.

Nelja päeva jooksul lugesid Liisi, Rihard, Mia ja Annika kooliperele toredaid lugusid Eno Raua rikkalikust raamatusalvest, õpetajad Pipi, Riina, Saskia ning Lemmi oma lapsepõlve lemmikteostest. Lapsi aitasid juttude otsimisel-valimisel õpetajad Pipi ja Nadja.

Esitatud lugude põhjal sai koolipere vastata kaheksale küsimusele, s. t iga päev kahele. Lõpuks selgusidki tähelepanelikumad kuulajad Kairit ja Kristjan O seitsme õige vastusega. Neile järgnesid Robert, Mia, Reesi, Rasmus L kuue ning Melani viie õige vastusega. Vastajaid oli muidugi tunduvalt rohkem ja aitäh ka neile.

Naudime lugemist, sest hea raamat on üks parimaid sõpru!