Tagasivaade septembrile

Reedel, 8. sept toimus Rõuge Ööbikuorus kogukonnafestival „Mina tean, kust tuleb minu toit“. Osalesid kõik valla koolid. Toimusid huvitavad õpitoad ja „nunnude“ konkurss. Varstu kooli poolt olid välja pandud hiiglaslik punapeet ja suured kartulid.

Septembrisse mahtus ka tutvumine õppeprogrammiga „Puhta vee ABC“, mida tutvustas neljanda klassi hea tuttav Helen Keskkonnaametist.

Mitme nädala vältel toimetati maailmakoristuse tegemistes, et kooli- ja külaümbrus puhtam oleks.

28. sept võttis koolipere ette sõidu Maanteemuuseumi.

Lisaks toimus maakonnas mitu spordivõistlust.
    Tüdrukutel läks jalgpallis hästi, poistel jäi tulemuseks osalemisrõõm.
    27. sept toimunud Võru maakonna koolinoorte sügisesest murdmaajooksust võttis osa lausa 22 Varstu kooli välejalga. Nendest Hendrik 8. kl saavutas oma vanuseklassis I koha, Jaan 6. kl III koha, Rasmus H 9. kl 4. koha, Reesi 8. kl 5. koha ja Miia 5. kl 9. koha.