TÖÖPAKKUMINE

Pakume tööd õpetaja abile koormusega 0,7. Töö sisuks tervise-, õpi -ja käitumisprobleemidega õpilaste abistamine ja arengu toetamine lähtuvalt õpilas(t)e eripärast ning vajadustest.

Eelistame kandidaati, kel on vähemalt kolmeaastane HEV õpilaste tugisüsteemis töötamise kogemus.

Sooviavaldus, CV ja haridust tõendavad dokumendid saata kuni 4.septembrini e-kirja teel aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Lisainfo telefonidel 53436034 (õppejuht Ele Raha) ja 5288150 (koolijuht Aive Adler).