Kodutütred-noorkotkad Sänna retkel/matkal

25.-26. veebr toimus NK ja KT Sänna retk/matk.
    Laupäeva õhtul loositi välja võistkonnad ning märgiti kaardile koordinaadid.
    Esimene võistkond startis retkele pühapäeva hommikul kell 5 ja matkajate võistkond kell 7.
    Kontrollpunkte oli kokku 13, matkajad kõiki ei läbinud.
    Teadmisi sai proovile panna esmaabi andmises, sidepidamises, ajaloo tundmises, sõlmede ja lõkke tegemises, koordinaatide ja asimuudi määramises. Täpsust läks vaja laskmises ning kiirust ja osavust meeskonnatöö ülesannetes. Oma tegevustega olid väljas ka Politsei ja Naiskodukaitse.
    Retke arvestuses said Rasmus ja Lauri võistkond III koha, Reesi võistkond 7. koha, Joosepi võistkond 12. koha.
    Matka arvestuses sai Sandra võistkond III koha. Osalesid veel Rasmus ja Regina
    Kõik olid väga tublid!