Onu Heino pidas jõulupidu

20. dets pärastlõunal peeti maha üks igavesti vahva ja rõõmus jõulupidu, millel lustis juba aabitsalehekülgedelt tuttav lapsemeelne tegelane onu Heino koos Varstu kooliperega.

Külalisi rõõmustasid toredad etteasted, andekad esinejad ja loomulikult jõuluvana, kelle tulekut ootasid nii suured kui väikesed.

Piduliste hinge jäid ehtsad emotsioonid, tugevad tunded ja päkapikkude pakkimise-palavik.

Olge tänatud kõik, kes peo kordamineku eest seisid! Sügav kummardus ja aitäh! Jõulud võivad saabuda.