Kodutütarde-noorkotkaste tegutsemisaastal joon all

16.-17. dets toimus Varstu Koolis 2022. aastat kokkuvõttev NK/KT rühma laager.
    Laagris tehti keraamikat, toimusid erinevad õpitoad: esmaabi, sõlmed, lõkketüübid, vormikandmise, erialamärkide- ja järgu tärnide vormile paigutamisne ning tähtsad nimed. Vaadati e-tundi „Kuidas saada ise hakkama ja õppida heaks kodanikuks?“, mille autor on Heli Torop.
    Õhtu möödus karaoket lauldes ning võrkpalli ja lauatennist mängides. Laagri lõpetamine toimus Daisy kohvikus piduliku lõunaga.
    Laagri kordaminekul olid abiks Maksim Nikitin, Urve Konksi ja vanemad noorkotkad-kodutütred. Aitäh teile!
    Ilusat vaheaega!
    Õpetaja Merle