Viimane koolipäev

13. juunil lõpetas koolipere õppeaastat uue uhke spordiplatsi piduliku avamisega ja parimate õpilaste tunnustamisega.
    Suur-suur tänu kõigile universaalse pallimängude platsi saamisloos kaasaaitajatele! Erilised tänud Kalvi Kõvale katuserahade Varstumaale toomise eest, Rõuge Vallavalitsusele eelarve suurendamise eest ja kogemustega konsultantidele-pallimängude ekspertidele Urmas Talile, Aleksander Pertelile ja Mario Luigele hüva nõu eest ning platsi ehitajatele Asfaldiproffidest ning Spordiareenidest väga kvaliteetse töö eest.
    Maha mängiti esimene pimevõrguvõistlus, kus ühel pool õpilased ja teisel pool kõnede pidajad. Kohtunikuks suur võrkpallisõber õpetaja Pipi. Õpilased võtsid võidu.
    Spordiplatsi avamise järel tunnustati parimaid õppureid ning huvitegevuse eesrindlasi.
    Viimane koolipäev lõppes ühislaulu, pikniku ja heade suvesoovidega sõpradele.