File:Erasmus+ Logo.svg - Wikimedia Commons

Korvpalliuudised Tartu Basket Cup 2022 MVP-lt

Jaan Aleksander Pertel tõi Varstu kooli ja Viirapalu külla  rahvusvahelise noortekorvpalliturniiri Tartu Basket Cup II koha ja parima mängija MVP karika.

Esimesel mängude päeval võideti Tartu II võistkonda 74:24, Viimsi Korvpallikooli 50:20. Teisel päeval Helsingi Masu Basket 66:26.
    Teisel päeval tuli vastu  aasta võrra vanematest poistest koosnev Rakvere Tarvas. Mäng oli tasavägine algusest lõpuni, neljanda veerandi lõpus õnnestus Rakvere poistel 9 punktiga lahti rebida. Seejärel tabas Jaan Aleksanderi viimasel kahel minutil kaks järjestikust kolmepunktiviset ja tõi BC Tartu vaid kolme punkti kaugusele. Rohkemaks seekord jõudu ei jätkunud ja vastu tuli võtta turniiri ainus kaotus 37:41.

Viimasel päeval ei jäetud Riia tugevale DSN spordikoolile mingit võimalust, võit numbritega 62:33.

BC Tartu U11 parimaks mängijaks tänavusel turniiril valiti Jaan Aleksander Pertel.