Väärikas esinemine matemaatikaolümpiaadil

4.-6. klasside matemaatikaolümpiaadil esindas Varstu Kooli 6. klassi õpilane Hendrik Jaak Petrel, kes saavutas 6. klasside arvestuses (kokku 27 õpilast) võrdselt Rõuge kooli noormehega 9.-10. koha. Rõuge valla 6. klasside arvestuses oleks see lausa 1.-2. koht!
    Ülesanded olid parajad pähklid. Olümpiaadi esimese osas jäi 10 ülesande sooritamiseks aega täpselt 40 minutit, teise jaoks  2 tundi. Kummaski osas ei olnud arvuti kasutamine lubatud.
    Mõned olulised punktid läksid Hendrikul kaduma lihtsamates ülesannetes. Õpetajana pean lisaks kogemustele  oluliseks ka olümpiaadiks ettevalmistusprotsessi, mis on pingutust nõudev ning käib enamasti vaba aja arvelt!
    Aitäh Sulle, Hendrik, et esindasid väärikalt meie väikest kooli!
    Õpetaja Ele