Elagu Eesti!

23. veebruari keskpäevaks kogunes kooli-, lasteaia- ja kogukonnapere Varstu Kultuurikeskusse tähistama Eesti Vabariigi 104. aastapäeva.

Meeleolukal kontsert-aktusel astusid üles nii kooli kui lasteaia taidlejad, võeti vastu uued noorkotkad-kodutütred ja mõeldi hetke üle, milles praegu elame. Oma aastapäeva kõnes kutsus direktor Aive Adler üles olema julged ja mitte siiski unustama neid, kes meie Eestile vabaduse tõid.

Üritus lõppes ühislauluga „Mu isamaa armas“ ning pidupäevatordi maitsmisega.