Edukas osalemine ajaloo-olümpiaadil

19. jaanuaril 2022 toimus 27nda ajaloo-olümpiaadi üleriigiline piirkonnavoor ja esmakordsel viidi see läbi elektrooniliselt.

Kuuenda klassi teemaks oli „Eesti muinasaeg“. Meie koolist osales olümpiaadil Annika Kink, kes saavutas maakonna arvestuses 2. koha ning vabariiklikus pingereas 30. koha. Kokku osales 492 õpilast.

Annika tõdes, et ei olnud esialgu osalemise mõttest üldse vaimustatud, sest varasemad kogemused olümpiaadidega pole olnud positiivsed. Tutvudes materjalidega tekkis aga tunne, et midagi keerulist ning ületamatut siiski ei ole.

Kuidagi märkamatuks jäänud olümpiaadi toimumise kuupäev ehmatas selgusega, et paar päeva veel ja käes see tähtis jõukatsumine ongi. Õnneks oli varasemalt juba suurem ettevalmistus tehtud.

Ülesanded tundusidki Annika jaoks lihtsad. Kahju oli ainult sellest, et vastatu juurde täpsustamiseks või muudatuste tegemiseks tagasi liikuda ei saanud.

Annika arvates saavutas ta keskpärase tulemuse, aga oli väga üllatunud ning rõõmus, et läks nii hästi ning lubas tulevikus veel erinevatel olümpiaadidel osaleda ning soovitab seda kindlasti ka teistele.
    Õpetaja Ele

Õnnitlused Annikale ja õpetaja Ele Zilmerile kogu koolipere poolt!