Varstu spordipoiste edukas hooaja algus!

Jaan Aleksandrile 4. kl ja  Hendrik Jaagule 6. kl on korvpallihooaeg alanud hästi.
    Jaan  esindas augustis Tartu Ülikooli Pantrite-nimelist võistkonda suisa kahel turniiril, Tartu Cupil ja Rakveres toimunud Steb Cupil.
    Vaatamata Tartu Cupi finaalis saadud kaotusele, jäi Jaani mäng silma turniiril viibinud prantslasest treenerile ja ta sai kutse septembri lõpus toimuvale turniirile Barcelonas.
    21. augustil Rakveres toimunud Steb Cupil  võeti kindel esikoht. Finaali ja ühtlasi võistkonna parima auhinna MVP saavutas Jaan Aleksander Pertel!

Hendrik osales Tartu Ülikooli Draakonite rivistuses 3.-5. sept Rakveres. U 15 vanuseklassis saadi 5 mängust 4 võitu ja samuti esikoht.
    Endine tippmängija ja praegune Draakonite peatreener Toome jäi oma meeskonna noorima mängijaga rahule, arvestades, et Hendrik mängib alles esimest turniiri täiskasvanute "nr 7 palliga". Treener lisas, et iga mänguga lisandub poisile juurde kindlust, eraldi väärivad tunnustamist noore mängumehe platsinägemine ja sööduoskus.

Täpset kätt meie korviküttidele!

Mänguhoos Jaan finaalmängus Tarvasega.