Noortepäev “Idee Starter – millise ideega alustada enda minifirma?”

Reedel, 11. oktoobril võtsime 9. klassiga osa Võru Kandles ettevõtlusnädala raames toimuvast noortepäevast “Idee Starter – millise ideega alustada enda minifirma?”, kus osales 107 õpilast Võrumaa koolidest.  Alustuseks arutasime, millega võiks tegeleda meie minifirma, seejärel tutvustasime teistele noortele enda ideed  ja seejuures saime tagasisideks erinevaid soovitusi. Me kuulasime erinevate eelmiste aastate edukate minifirmade ja õpilasfirmade kogemusi. Päev oli väga õpetlik, andis palju julgust ning inspiratsiooni.
    NB! Meie ideeks on luua minifirma, mis korraldab temaatilisi pidusid 5-10-aastastele lastele, lisaks valmistame müügiks küpsetisi.

Õpilane Mari-Eliisa