Rõuge vald tunnustas tänukirjaga südamega tööd teinud õpetajaid

Õpetaja Ene Pärnaste

Tõelise loodushuvilisena on ta süstinud hoolivust ja armastust looduse vastu ka oma õpilastesse. Kooli ja kodukandi ümbruse iga metsatukk ja tema ilus aed on olnud õueklassiks paljude aastate jooksul.

Olles nõudlik enda suhtes, soovib ta kohusetundlikkust, korrektsust, viisakust näha ka oma õpilastes. Ta on õpetaja, kelle õpilased on saavutanud häid tulemusi arvutipõhistel ainealastel võistlustel.

Pisikestest koolijütsidest sirgunud täisealised meenutavad teda lugupidamise ja austusega.