Teistmoodi koolipäev

27. septembril sõitsid 1.-2. klassi õpilased koolibussiga Krabi Kooli. Pärast hommikusööki hakkas robootika tund. Kõigepealt pidid lapsed ehitama legodest oma lemmiktoidu. Siis pidid nad välja mõtlema ja ehitama masina, mis aitaks inimestel kergema vaevaga seemneid maha panna või hoopis hiljem saaki koristada. Tundus, et kõikidest lastest võiksid saada tulevikus leiutajad.

Lõunasöögi järel roniti bussi, käidi tutvumas Pähni Loodusmajaga ning hiljem matkati Paganamaa maastikukaitsealal. Seal tutvuti selle paigaga seotud muistenditega ja kuulati Noorpagana lugusid.

Õhtuks jäi veel mänguline muusikateraapia tund ja loomulikult ka disko.

Laste arvates oli tore päev.
    Õpetaja Pille