EV 100

23. veebruaril tähistas Rõuge valla Varstu piirkond EV 100 juubelit kontsert-aktusega Varstu Kultuurikeskuses.

Aktusel edastasid oma tervituse kodutütred ja noorkotkad. Kõnedega esinesid Rõuge vallavanem Mailis Koger ja volikogu esimees Aigar Kalk

Kontserdiga „Ajarännak“, milles osalesid Varstu lasteaia, kooli, kultuurikeskuse ja Krabi isetegevuslased, tehti tagasivaade Eesti sajasse eluaastasse. Avatud oli käsitöönäitus.

Piduliku eeskava järel söödi ühiselt torti ning õhtu jätkus  ansambli „Väikeste Lõõtspillide Ühing“ saatel tantsupõrandal.

Vaata pilte