Nädal spordis saalihokiga

23. jaanuaril osales kooli 8.–9. klassi tüdrukute ja 25. jaanuaril poiste võistkond Võrumaa koolinoorte saalihoki meistrivõistlustel.

Tüdrukud said oma alagrupist teisena poolfinaali edasi. Kahjuks kaotati nii poolfinaal kui ka 3.–4. koha mäng ning kokkuvõttes saadi seitsme  kooli arvestuses 4. koht.

Poisid võitsid oma alagrupi kõik viis mängu ja väljusid alagrupist võitjatena poolfinaali. Poolfinaalis ja 3.–4. koha mängus tulid aga vastu võtta kaotused ning üheteistkümne meeskonna konkurentsis saavutati ikkagi väga tubli 4. koht.

Meeskonnas mängisid Martin, Armands, Max-Sander, Reinar, Aigar, Robin, Ander, Reno.

Naiskonnas mängisid Marika, Airin, Karin, Kaisa, Laura B, Stella, Diana.

Aitäh kõigile mängijatele! Kuigi medalitest jäi nii vähe puudu, olite te ikka väga vinged tegijad!

Õpetaja Anne

Vaata pilte