PlayBack show

Reedel, 13. aprillil toimus Varstu Kultuurikeskuses PlayBack show, mille korraldas Varstu Kultuurikeskus koostöös meie kooli õpilasesindusega. Üritusel tuli lavale seitse numbrit, millest üks Mõniste koolist, kaks Antsla Gümnaasiumist ning neli Varstu Koolist. Lisaks esinesid õhtujuhid Herbert Ving ning Hanna-Liina Võsa kuulsa duetiga “Üksik kitsekarjus” muusikalist “Helisev muusika”. Iga esinemisnumbri vahel oli “reklaamipaus”, mille olid filminud ning kokku pannud Varstu Kooli õpilased.

Esinejaid hindas kolmeliikmeline žürii: Varstu Kooli vilistlane ja Võrumaa noortekogu liige Ele Laks, Rõuge valla arendusosakonna juhataja Aira Udras ning laulja Rolf Roosalu.

Žürii andis välja kaks eriauhinda. Kostüümide eripreemia läks meie kooli 9. klassile, kes esines lauluga “YMCA” Village People esituses. Teine eripreemia kõige säravama esinemise eest läks meie kooli 2. klassi õpilasele Evelin Jessica Helenale, kes esitas Bebe Rexha laulu “The way I are”.

Üldkokkuvõttes võitsid Playback show Antsla kooli 6.-9. klassi tüdrukud Spice Girlsi lauluga “Wannabe”. Teiseks jäid meie kooli 1. klassi tüdrukud, kes esitasid Katy Perry loo “This is how we do” ning kolmas koht läks samuti Antsla koolile, kus 6.-9. klassi tüdrukute koosseis esitas Meisterjaani loo “Parmupillihullus”. Lisaks tunnustati ka teisi esinejaid toredate etteastete eest. Peale PlayBack showd oli kõigil võimalus tantsida diskomuusika saatel.

Täname Varstu Kultuurikeskust vinge ürituse korraldamise eest!

Kogu PlayBack show videosalvestis on leitav aadressilt varstukool.ee/playbackshow2018

Kõiki PlayBack showl näidatud reklaame võib järgi vaadata aadressilt – varstukool.ee/playbackreklaamid

Playback show pildid on leitavad siit

Infojuht Alar