Arvustustekonkurss ULAKASS

21. korda toimus Tartus arvustustekonkurss ULAKASS, millel osales juba kolmandat aastat järjest meie andekas sulesepp Laura Kirke 9. klassist, saavutades võistlusel I koha. Arvustatavaks raamatuks osutus Jojo Moyese "Tüdruk, kes sinust maha jäi".
    Edukas oli Laura Kirke ka eelmistel ULAKASSI konkurssidel: 2021. a jäi ta jagama I-II kohta, aastal 2022 sai I koha ning Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi eripreemia.
    Kirjutamine on Laura Kirkel alati väga hästi välja tulnud, olgu selleks siis luuletused, arutlused või hoopis esseed. Kellel huvi, võib Laura Kirke kirjatöid nautida kirjanduslikus blogis KATSETUS.
    Õnnitlused Laura Kirkele ja loodetavasti saame lugeda tema kirkaid kirjutisi ka edaspidi!