Tarkus tuleb tasapisi

Viimane nädal on Varstu koolilastel olnud õppekäikudest tihe.

Nädala algul käisid 5.-7. ja 1.-4. kl õpilased PRIA projekti toel külas Lõunapiima ja Andri-Peedo farmides. Oi seda ilu, emotsioone, ettevõtjate nakkavat energiavoogu ja laste tõelist vaimustust!
    Neljapäeval, 11. mail käisid 3.-9. klassi õpilased tarkust kogumas Heade mõtete linnas Tartus, kus külastati ERMi ja Eesti Spordimuuseumi.
    Eesti Rahva Muuseumis osales 3.-6. klass töötoas "Tühi kott ei seisa püsti" ja 7.-9. klassi noored tegid sõrmed saviseks kammkeraamika õpitoas.
    Spordimuuseumis said nooremad teadmisi ekstreemspordialade kohta ja vanemad tutvusid ausa mängu põhimõtetega. Päevale panid punkti spordimuuseumi vahvad atraktsioonid, mis said kõik järele proovitud.