File:Erasmus+ Logo.svg - Wikimedia Commons

Medalirohke kergejõustikupäev

18. mail toimusid Võru Spordihoone staadionil  maakonna koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus, millelt Varstu kooli lapsed tõid koju märkimisväärselt suure hulga medaleid.

Kõige rohkem pjedestaalikohti sai Sigrit, kes saavutas esimese koha odaviskes, teise koha kuulitõukes ja kettaheites. Temale järgnesid Laura Kirke teise kohaga 800 m jooksus, kolmanda kohaga kõrgushüppes ning Hendrik esimese kohaga 400 m jooksus, kolmanda kohaga kaugushüppes. Jaan tõi koju teise koha kõrgushüppes.

Tubli tulemusena said neljanda koha Regina kuulitõukes, Tairo odaviskes, Angelos kõrgushüppes. Kuuenda koha saavutasid Sten kaugushüppes, Merili odaviskes, Angelos 100 m jooksus, Rasmus odaviskes, Tairo kaugushüppes.
    Suur tänu teile, tublid sportlased ja õpetaja Märt!