Kultuuri täis nädal

Lisaks 14. märtsi emakeelepäevale toimus terve nädala vältel Varstu koolis palju huvitavat.

14. - 18. märtsil oli koolis stiilinädal, mis reedel sai mürtsuva lõpu üheksakümnendate stiilis peoga. Angela, Kerli ja Keitlin olid ette valmistanud terve rea hoogsaid mänge, millest kõik lustiga osa võtsid. Kohalolijate seas toimus hääletus väljanägemiselt kõige stiilsemate väljaselgitamiseks. Nendeks osutusid Kerli, Jaan Aleksander ja õpetaja Vivian. Kõigi piduliste poolt suur tänu korraldajatele!

17. märtsil said Varstu kooli õpilased ja lasteaia vanem rühm osa koolikontserdist Suur Pauk. Ansambel Äge Brass tutvustas erinevaid muusikainstrumente ja tõi kuulajateni värvikad lood sellest, kuidas pillid võisid aja jooksul muutuda ja kujuneda just sellisteks, nagu nad tänapäeval on.