Korvpalliuudised

Möödunud nädalavahetuse mängudes olid taas edukad mõlemad Varstu kooli poisid Jaan Aleksander ja Hendrik Jaak Pertel.

Jaan tuli Tallinnas peetud EMV mini-korvpalli etapilt koju kolme võiduga kolmest mängust. Järjest alistati TSA Kalev 60:29, Sk Nord Cramo 78:14 ja ainsas tasavägises mängus Taltech Altius 34:32. Seejuures viskas Jaan Aleksander Tartu Ülikool/ Pantrite võidukorvi.

Veel suurema vägiteoga Eesti meistrivõistluste U14 vanuseklassis Tartu Ülikooli/Busssikeskus võistkonda esindades sai hakkama Hendrik, kes aktiivse ja meisterliku mänguga murdis käesoleva aasta karikafinalisti Taltech Altius vaimu ja seejärel ka vastupanu. Tasuks võit 68:64. Seejuures viskas Hendrik võistkonna 68 punktist tervelt 44 (järjekordne karjääri punktirekord), tabas kaks kolmest ja teenitud 11st vabaviskest 10.