Särav korvikütt Jaan Aleksander lõpetas spordiaasta edukalt

28.dets 2021 toimusid Tartu Ülikooli spordihoones U12 vanuseklassi meistrivõistlused korvpallis. Et üks võistkond jäi tulemata, avanes aasta noorematel, Tartu Pantritel, võimalus võistlustel osaleda. Alagrupis võideti Abja Paluoja (82:11) ja Valga-Värska (46:35).

Finaalis tuli vastu Eesti omavanuste seas ilmselt hetkel tugevaim, Viljandi korvpallikool. Vastaste ülekaal pikkuses ja jõus oli silmnähtav. Nende liidri pidurdamisega nägi Jaan Aleksander kurja vaeva, kuid vähemalt esimesel poolajal tuli sellega toime. Teisel poolajal said pea terve mängu platsil viibinud Jaani ja Taru Pantrite jõuvarud otsa. Vastaste parim leidis ikka ja jälle tee Pantrite korvi alla. Lõpuvileks kärises vahe 28 punkti peale (33:61).

Teine koht aasta vanemate poiste vastu on siiski tubli tulemus.

TÜ Pantrite parima ründemängija auhinna toob Viirapalu külla finaalis 15 punkti visanud Jaan Aleksander Pertel.