Matelaagris

Lisatud: Neljapäev, 01 Detsember 2016

25.-26. nov osales 4 õpilast 7. ja 8. klassist Vastse-Kuustes toimunud matemaatikalaagris. Toimusid erinevad õpitoad, kus saadi proovida nii erinevaid nuputamis- ja loogikaülesandeid. Õpilased jagati uutesse gruppidesse, kõik grupid olid nimetatud kuulsate matemaatikute järgi. Rühmaga sai esinetud, orienteerutud ja osaletud viktoriinis. Iga ülesande lahendamise eest võis teenida laagriraha - sigmasid - mille eest sai laagri lõpus rühmaga koos oksjonilt midagi osta. Laagri lõpuks olime saanud nii uusi sõpru ja teadmisi. Ühesõnaga - kõik jäid laagriga rahule ja plaanivad kindlasti järgmisel aastal ka minna!

Marika 8. kl