Koolis teada ma sain...

Niisuguste tuntud laulusõnadega alustas noortest pedagoogidest koosnev meesansambel õpetajate päeva tähistamist 5. oktoobri hommikul. Sellisel hulgal noormehi pole enne Varstu Koolis õpilaste ette astunud. Tervelt kaheksa.

Ega neil lihtne olnud, sest kantseldada tuli kogu õpilaspere kõrval ka kõige distsiplineerimatumat seltskonda (neid paganama pedagooge!), kelle küsimused ja arupärimised ei tahtnud lõppeda. Igal juhul saadi korralik kogemus ja nii mõnegi väikese või suure marakrati tegutsemine tuletas meelde ennast veel alles paar aastat tagasi. Võib-olla jõudis kohale ka tõdemus, et õpetajatöö polegi nii lihtne.

Kunstiõpetuse tunnis moodsa kunsti taiest loomas.