Kõik lumememmed, ühinege!

Ei juhtu just iga päev, et kooli fuajee vallutavad lumememmed. Väikesed ja suured, naljakad ja tõsised, mõtlikud ja vigureid täis olevad.

Kõik nad on saabunud tähistama 18. jaanuari ülemaailmset lumememmede päeva. Kuna lumememm näeb välja nagu number kaheksa ja luud tema käes justkui üks, siis paremat kuupäeva annab nii vahvate tegelaste auks otsida!

Seda omanäolist päeva tähistatakse alates 2010. aastast ning selle algatajaks on Cornelius Graetz, kellele kuulub maailma suurim lumememmede kogu.