Lustakas kollipidu

Oktoobrikuu eelviimasel õhtupoolikul Varstu koolimajja sattudes oleks mõni aravereline küll endal hinge kinni ehmatanud. Koridorides võis kohata kõiksuguseid fantaasiategelasi kassidest kõrvitsateni ja vampiiridest viirastusteni. Saalitäiest saatanatest ja luidratest luukeredest rääkimata. Kõik osalejad tegid endast ka autoportree ja seda näitust võib koolimajas veel nädalakese imetleda. Mängides, tantsides, aardejahti pidades ja koolimaja koridorides kummitades möödusid pimedad õhtutunnid kiiresti. Suur aitäh kõigile, kelle abiga pidulised said maitsva õhtusöögi ja krapsakas kummardus koristajatädidele, kes koleda kollikoopa kiirelt korralikuks koolimajaks kobistasid. Lõbusa kollipeo korraldas 9. klass koostöös õpilasesindusega.