UUDISED

Hõbedased korvikütid Varstu Koolist

Võru maakonna kuni 6. klasside poisid lõpetasid pallimängude hooaja korvpallivõistlustega, millel Varstu Kooli meeskond saavutas kõrge II koha.
    Kiitus teile, Rasmus Lepp, Patrik Illison, Rihard Järv, Kenor Kiviste, Siim-Sander Mäeots, Norman Ojandu, Mairon Valge, Jaan Aleksander Pertel ja õpetaja Eduard Desjatski.

Loovtööd selleks korraks kaitstud

11. aprill oli väga tähtis päev meie 8. klassi õpilaste jaoks: kaitstud said huvitavad, eripalgelised loovtööd.
    Kerli heegeldas taaskasutatavatest materjalidest teki oma väikesele õele, Milana jäädvustas emotsioone, rõhudes kirele joonistamise vastu. Annika valmistas heegeldatud Päikesesüsteemi, Hendrik kirjutas päevikuvormis elust Itaalia korvpallikoolis. Mariani töö oli oma hobist – kanakasvatusest, Merili K ravimtaimedest kingitustena. Reesi pani end proovile rattasõidus, Merili V tutvustas Jaapanit.
    Noortele kiitus tehtu eest, sest aastate jooksul kogunenud loovtööd said väärilise lisa.

Meie korvikütid maakonna neljandad

Võru Spordikeskuses kiskus 11. aprillil eriti tuliseks, sest toimusid Võru maakonna 7.-9. klasside poiste meistrivõistlused korvpallis. Osales seitse võistkonda.
    Varstu Kooli poisid kaotasid pronksimängus Võru Kesklinna Koolile, saades neljanda koha.
    Poisid võitlesid vapralt ja olid tublid!

Tore päev

Varstu koolipere külastas teisipäeval, 9. aprillil  Tartu AHHAA keskuses toimunud õpilaste teadusfestivali ja sai osa kõigest toredast ja põnevast, mida teaduskeskus igapäevaselt pakub. Oli äge päev!

Aadress:

Varstu Kool
    Kooli 1
    Varstu alevik
    Rõuge vald
    Võrumaa 66101
    Registrikood: 75001419
    Telefonid: 5744 6658(direktor)
                      508 6403(juhi abi)

Söökla
    Telefoni number: 54301012

Google Maps: