Õpime kalu tundma

4. juunil käisid 1. ja 2. klassi tublid õppurid väikese praamiga Võrtsjärvel sõitmas ja Järvemuuseumis kaladega tutvumas. Enne praamisõitu tutvustati ohutusreegleid ja kõik pidid selga panema päästevestid. Mõnegi lapse pani selline jutt pabistama, et äkki juhtub midagi. Saime teada, et Võrtsjärve pikkus on 35 km, aga sügavus kõigest keskmiselt 3 m.

Järvemuuseumis oli põnev näha põrandaakvaariumites ujumas päris ehtsaid elus kalu, kusjuures säga oli nii mõnestki lapsest pikem. Pärast saime veel kiiresti rakendada õpitud teadmisi veel erinevates mängudes.
    Oli tore päev.

Õpetaja Pille